شرح کالا :

 این کپسول با کپسول نسپرسو همساز بوده و از دان  قهوه 100 درصد عربیکا تولید شده است. مبدا دانههای قهوه به کار رفته در این کپسول مربوط به افریقا شمالی میباشد. در حال حاضر این نوع قهوه در کشورهای جنوب شرق آسیا، آفریقا و آمریکا جنوبی یافت میشود. قهوه عربیکا، قهوهای ملایم و خالص با رایحهای قوی است که این رایحه کارامل و خشکبار تفت داده شده را تداعی میکند.  طعم قهوه این کپسول بیسار متوسط و قوی است و برای نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو بسیار مناسب است.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا
شرح کالا :

این کپسول با کپسول نسپرسو همساز بوده و از دان قهوه 70 درصد عربیکا و 30 درصد ربوستا تولید شده است. این مخلوط دارای بافتی قدرتمند و مخملی است و برای شروع روز بسیار ایدهآل میباشد. طعم قهوه این کپسول بیسار قوی و معطر است و برای درست کردن کاپوچینو و کافه لته و یا به تنهایی برای نوشیدن یک فنجان قهوه اسپرسو بسیار مناسب است.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا
شرح کالا :

این کپسول با کپسول نسپرسو همساز بوده و از دان قهوهای طعمدار و قوی که محبوب جنوب ایتالیا، سیسیلیها و استرالیاییهاست. تولید شده است. این کپسول با طعمی قوی و لذت بخش مناسب برای درست کردن یک فنجان قهوه اسپرسو نیروبخش و یا کاپوچینو ایدهال است. در هنگام نوشیدن این قهوه، شما خود را در کافههای کوچک میدانهای رم ایتالیا حس خواهید کرد.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا
شرح کالا :

این کپسول با کپسول نسپرسو همساز است. این کپسول از پودر زبر قهوه تولید شده است که امکان عبور آرام آب داغ بیشتری را بر روی قهوه در دستگاه قهوه ساز میدهد و این پروسه باعث آزاد شدن طعمهای بی نظیری از اجزایی که  به صورت معمول حل نشده باقی میمانند را ایجاد میکند. این کپسول قهوه برای درست کردن یک فنجان قهوه تیره که با شیر و یا بدون شیر تهیه میشود، ایدهال است.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا
شرح کالا :

این کپسول با کپسول نسپرسو همساز بوده و طعم قهوه ایتالیایی لذت بخشی را  البته بدون کافیئن برای شما به ارمغان میآورد. کافئین درون قهوه در یک پروسه شستشو و غوطهورسازی دانهای قهوه قبل از فیلترینگ و تفتدادن انجام میشود. کپسول بدون کافئین کافه اوتاوو، آرامش بخش است و بعد ار صرف شام برای آن دسته از افراد که میخواهند از تاثیرات کافیین قهوه دور باشند،  بسیار مناسب است.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا
شرح کالا :

این کپسول با کپسول نسپرسو همساز بوده و طعم قهوهای خوشمزه و معطر را برای شما به ارمغان میآورد. نوشیدن یک فنجان قهوه تهیه شده از این کپسول در هر زمان در طول روز بسیار شگفت انگیز است. این نوشیدنی برای افرادی که به سلامتی خود و به استفاده از محصولات طبیعی اهمیت میدهند، ایدهآل است.

بسته‌بندی:10 عددی
محصول:ایتالیا

Copyright 2015 Coffee Senator